Sportovní aktivity

Sportovní klub Classic se nachází 600m od hotelu příjemnou procházkou kolem řeky Svratky. Připraveno je zde celkem deset tenisových kurtů. 8 kurtů je antukových a dva kurty jsou se syntetickou antukou (koberec s křemičitým pískem). V zimní sezóně je na těchto dvou kurtech postavena přetlaková nafukovací hala. Samozřejmostí je možnost zapůjčení tenisové rakety, zakoupení tenisových míčků a dalšího vybavení včetně raket.

Park hotel Brno sportovní aktivity Park hotel Brno sportovní aktivity

Ve sportovním areálu jsou k volnému využití čtyři badmintonové kurty v krytých prostorách haly. Stejně jako v případě tenisu je možné zapůjčení badmintonové rakety a míčků, popř. zakoupení míčků.

Squash je raketový sport, který patří především do skupiny aktivit náročných na fyzickou námahu člověka. Při tomto sportu během krátkého času vyčerpáte spoustu energie a spálíte ještě více kalorií a tuku. V areálu se nachází jeden oddělený squashový kurt, což zaručuje ničím a nikým nerušenou hru. Opět je možné zapůjčení squashové rakety a míčků, popř. zakoupení míčků.

Park hotel Brno sportovní aktivity Park hotel Brno sportovní aktivity

Plážový volejbal nebo také beach volejbal je jedinečnou kombinací pohybu, léta a zábavy, kterou si jistě každý chce dopřát v co největší možné míře. K dispozici jsou hned čtyři volejbalové kurty s jemným písčitým povrchem určeným jen pro plážový volejbal.

Park hotel Brno sportovní aktivity Park hotel Brno sportovní aktivity

Součástí sportovního areálu je fotbalové hřiště na malou kopanou se speciálním umělým povrchem. Hřiště má rozměny 20x40 metrů. Tento rozměr hřiště je ideální pro hru 4 (5) + 1. Samozřejmostí je osvětlení pro večerní hru. Povrch je komfortní a měkký, možnost zapůjčení fotbalového míče.

Park hotel Brno sportovní aktivity Park hotel Brno sportovní aktivity

Uzavřená posilovna představuje individuální využití dle potřeb hostů. Nechybí zde ty nejdůležitější stroje, které nachází uplatnění nejen u všech výše uvedených sportovních odvětví, ale i u tradičního posilování a formování svalů jako takových.
 

 

Veslařská 250, 637 00 Brno, CZ
E-mail: recepce
facebook tel: +420 - 543 23 63 50
fax: +420 - 543 23 51 91

TOPlist