Novinky a aktuální nabídky

11 Čvn

Masáže

Zažijte dokonalý odpočinek prostřednictvím relaxační masáže v poklidném prostředí našeho hotelu.
7 Bře

Velikonoční pobytový balíček

Přivítejte jaro příjemným relaxačním víkendem. Vaše chuťové buňky ochutnají speciální menu, které je připraveno pro tuto příležitost. Nechejte hýčkat také své smysly příjemnou masáží. Těšíme se na Vaší návštěvu! Objednávky příjmáme na naší recepci. Pro zobrazení celého menu prosím klikněte na obrázek.
7 Bře

Velikonoční menu

Přijďte ve dnech 14.04.2017 až 17.04.2017 povzbudit své smysly do naší stylové restaurace. Připravili jsme pro Vás lahodné, čtyřchodové Velikonoční menu. Budeme se na Vás těšit! Pro rezervace volejte naši recepci. Pro zobrazení celého menu prosím klikněte na obrázek.
18 Led

Valentýnský pobyt

Užijte si romantickou atmosféru svátku svatého Valentýna. Nabízíme pobytové balíčky, včetně čtyřchodového Valentýnského menu, v termínech od 10.02.2016 do 15.02.2016. Hýčkejte svoji drahou polovičku v prostředí našeho hotelu. Pro zobrazení celého menu prosím klikněte na obrázek.
17 Led

Valentýnské menu

Přijďte si užít svátek svatého Valentýna a vychutnejte si naše Valentýnské menu, které je připravené speciálně pro tuto příležitost. Budeme se na Vás těšit! Pro rezervace volejte naši recepci. Pro zobrazení celého menu prosím klikněte na obrázek.
4 Lis

Svatomartinské menu

Přijďte ve dnech 9.11.2016 až 13.11.2016 ochutnat naše Svatomartinské menu a popusťte uzdu svým chutím. Budeme se na Vás těšit! Pro rezervace volejte naši recepci. Pro zobrazení celého menu prosím klikněte na obrázek.